Kihagyom

FÁJ A LÁBAD? MEREV A TALPAD? NEM MŰKÖDIK A BAREFOOT? 

Próbáld ki ezt a 3 dolgot otthon, és pár alkalom után már érezni fogod a különbséget!

A következő problémák valamelyikével küzdesz? 

Ezekre a problémákra nem ez a megoldás!

Nem veled van a probléma... egyszerűen csak elveszett az alap. Sokan ilyenkor egyből cipőt váltanak, talpbetétet keresnek, vagy pihentetik.

..Hanem az történik, hogy a láb nem kap elég lehetőséget arra, hogy aktívan dolgozzon!
  • Az izmok nem kapcsolódnak be megfelelően
  • Az idegrendszer nem kap elég visszajelzést
  • A terhelés nem oszlik el jól
Ilyenkor a tested kompenzál, ami idővel fájdalomhoz vezethet.

A TESTED AHHOZ ALKALMAZKODIK, AHOGYAN HASZNÁLOD!

Ezért van az, hogy hiába változtatsz dolgokon, a probléma gyakran visszatér. 

A legtöbb esetben nem a lábad romlik el...

Készítettünk egy egyszerű, otthon is elvégezhető mini rutint mely a következőket tartalmazza:

  • jobban érzed a talajt
  • stabilabbnak érzed a lábad
  • megszűnik a feszültség a talpadban
  • megérted mi történik

Kipróbálnak valamit, de nincs rendszerük, ezért a változás nem lesz tartós.

Miben tud ez segíteni neked?

A legtöbben itt 
akadnak el

sri_lanka_-_mozgas
Nevtelen_terv_5
Back to top